Már kaphatóak a fürdőkbe, vizes helyiségekbe, kültérre is használható vízálló /IP44-IP65/ spot lámpatestek, ezek biztosan nem fognak berozsdálni, már 990 forinttól!
A GU10-MR16 spot lámpatest/keret működése:
http://www.youtube.com/watch?v=mMDWyTY9Qhc
Kedvezmények, amennyiben egy cikkszámú termékből több darabot vásárol:
5db felett 5%, 10db felett 10%, 15db felett 15% a nem akciós, kisker árakból!
A garancia 2-3 év!
Minden termékünk rendelkezik CE tanúsítvánnyal!
Life Light Led nem bántja a szemet!
Led ufó lámpák, Led fali és mennyezeti lámpák, Vízálló Ledek,
Led ufó lámpa 15W, 1600 Lumen, 4000K, közép fehér, mennyezeti lámpa IP54 vízálló. Life Light Led 2 év garancia!
| Cikkszám | LLUFO15WIP54KORSW |
| Feszültség | 230V |
| Fogyasztás | 15W |
| Fényáram | 1600 lumen |
| Szín | 4000 kelvin |
| Világítási szög | 120° |
| Védettség | IP54 |
| Méret | 170*170*62 mm |
| Foglalat | 230V-ba köthető |
| Garancia | 24 hónap |
| Fény- és teljesítménymérési jegyzőkönyv | Letöltés |
| Energiahatékonysági címke | Letöltés |
| Termékinformációs adatlap | https://eprel.ec.europa.eu/ |
| Energiahatékonysági osztály |
|
Led ufó lámpa, 15W, 1600 lumen, 4000 kelvin, közép fehér, falon kívüli, kör alakú IP54 vízálló kivitelű, önálló mennyezeti led lámpa, fehér műanyag borítással. Méretei: D=170 mm H=62 mm. Könnyen, házilag is 3 csavarral felszerelhető! Nem vibrál a fénye, ezért nem bántja a szemet! Kiváltható vele egy 100 wattos hagyományos égős mennyezeti vagy oldalfali ufó lámpa! Kiválóan alkalmas fürdőszobába, konyhába, raktárba, garázsba, pincébe, folyosóra, mellékhelységbe, kültérre! A lumen vizsgálati jelentés megtalálható a termék alatt, a Fény- és teljesítménymérési jegyzőkönyv, Letöltés menüpontban! Akár 30.000 óra élettartam! Life Light led 2 év garancia!
Készletinfó
| Teljes készlet | ✓ | 29 db |
2106 Ft + ÁFA (2675 Ft)
Az akció csak 2026-03-28 és 2026-04-30 között érvényes!
